Skip links

Özgün Grup bir iştirakidir.

Dünya Standartlarında
Üretim Felsefesi

Daha ileriye adım atma doğrultusundaki hedefimizi gerçekleştirmek için AR-GE çalışmalarına büyük önem vermekteyiz. Alanında uzman kadromuzla birlikte var olan geniş ürün portföyümüzün yanı sıra yeni kaliteler ortaya koymaya, farklı dokuma ve baskı desenleri üretmeye yoğun bir çaba harcamaktayız.

Teknolojiye yaptığımız yatırımlarla da 5.000 m² full entegre kapalı alana sahip üretim alanımızda yıllık 36.000.000+ metre şal, eşarp ve kumaş dokuma kapasitesine ulaştık.

Yeniliği ve gelişmeyi ilke olarak benimsememiz, dünden bugüne hızla ilerlememizdeki en önemli faktör oldu, değişen dünya yapısına ayak uydurabilen esnek yapımız sayesinde de müşterilerimizle aramızdaki bağı kalıcı kılmayı başardık.

Rekabete dayalı bir ticaret anlayışının hakim olduğu sektörde, sadece iş ilişkisi içinde bulunduğu firmalarla değil, rakipleriyle de centilmenliğe ve karşılıklı güvene dayalı ilişkiler kuran Özgün Grup, faaliyet gösterdiği sektöre kaliteli hizmet odaklı yaklaşımıyla katkıda bulunmaktadır. Hizmet kalitesinin doğal refleks olarak yerleşmesini sağlayan tavizsiz uyguladığı müşteri memnuniyeti anlayışıdır.

Sertifikalarımız

Özgün Grup en iyi kalite kumaş ve ürünlerin imalatçısı olması konusundaki uluslararası itibarı ile gurur duymaktadır.